KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9513272
nr 951 3272
Josef Öberg
(1890-1967), Sverige
Akvarell, Josef Öberg (1890-1967), stadsmotiv, signerad, 31x4
Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 mars 2015
kl 20:56:16
26/3 20:47:53
200 kr
30/3 16:30:19
Josef Öberg
Läs mer om Josef Öberg